Novaled Aydınlatma da Kariyer

Nova LED Teknoloji Aydınlatma olarak başarımızın sırrı çalışanlarımız ile beraber güçlü bir ekip olmamızdır. Çalışanlarımızın bizlere kattıkları değer, bilgi ve becerilerle Güçlü, Genç ve Dinamik bir ekip yapıya bürünmekteyiz.

 

Nova LED ı Türkiye'nin en büyük ve güçlü markası yapan, her şeyden çok özveriyle çalışan yüksek nitelikli kadrosudur. Amacımız daha dinamik ve yenilikçi kadromuz ile dünya markası olma yolunda hızla ilerlerken büyük başarıların altına Nova LED Teknoloji Aydınlatma Ailesi olarak imza atmaktır.

 

Çalışan profilimiz, değişim ve gelişime açık, işini seven, ekip çalışmasına inanan, etik değerlere sahip, müşteri odaklı ve sosyal sorumluluk duyarlılığı yüksek kişilerden oluşmaktadır. Nova LED ailesinin tecrübeli profesyonelleri ile, gelişime açık genç çalışanlarının bir arada olduğu dinamik yapı içinde tüm çalışanlarımıza yarattığımız karşılıklı güven ve saygıya dayalı ortamı sürdürmek en önemli hedefimizdir.

Türkiye'nin her köşesinde ve dünyanın birçok ülkesinde müşterilerimizin “Geleceklerini Aydınlatmaya” ve başarılarına ışık tutuyoruz. Gelecek nesillerin daha aydınlık bir dünyada yetişmesi için 7*24 bizler sizin için buradayız. Emeği geçen takım arkadaşlarımızdan müşterilerimize kadar herkese teşekkür ederiz.

 

Daha Fazlası

Menu

Paylaş

Beğenilen ürünleri kaydetmek için , ücretsiz hesap oluşturun

Hesabınıza Giriş Yapın

İstek listelerini kullanmak için hemen bir hesap oluştur

Hesabınıza Giriş Yapın