Kalite Anlayışı
Müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılayan, LED aydınlatma tekniğinin en güvenilir şekilde hayata geçirildiği, yasal mevzuatlara uygun, çevre dostu, kaliteli LED aydınlatma ürünlerini geliştirirken ve üretirken,
 ü  Kalite standartlarının gereklerini yerine getirecek şekilde, kalite yönetim ve AR-GE sistemimizin sürekli iyileştirilmesini,
ü  Çalışanların yetkinliklerini eğitimlerle arttırıp, katılımcı olmayı benimsemelerini,
ü  Verimliliği ve kalitemizi arttırarak rekabetçi kalabilmeyi, dikkate alırız.
 Tasarım olarak kullanıcı dostu, emniyetli, çevreye duyarlı ve enerji tasarrufunu ön plana çıkaran kaliteli ve farklı ürünler üretmek önceliğimizdir.
Ulusal ve uluslararası standartların gerekliliklerini karşılayan, üretimin her safhasında toplam kalite bilincinin göz önünde bulundurulduğu bir üretim anlayışına sahibiz. Sürdürülebilir kalitenin sağlanması, kalite sisteminin geliştirilmesi ve çalışan yetkinliğinin arttırılması planlı iç ve dış eğitimlerle desteklenmektedir.
 
TSE, ENEC gibi ürün standartlarının yanında ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ve ISO 45001:2018 sistem belgelerine de sahip bir firma olarak belgelendirme kapsamımız her geçen gün artmaktadır.
 

Daha Fazlası

Menu

Share

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in